Emily & David pro Tv Guide- foto+video+rozhovor :o)

29. března 2009 v 20:39 | Denča |  Sběratelé kostí NEWS

Emily & David pro Tv Guide- foto+video+rozhovorCo říkáte na to, že se pravidelně dostáváte do žebříčků NEJ seriálových párů - máte vy sami nějaké oblíbence?
Emily: Hodně nás srovnávají s Měsíčním svitem, což k nám má blíž než - řekněme - Na zdraví.
David: Mě se vždycky líbila "šťabajzna" Houlihanová a Hawkeye v Mashi.
Emily: Mě by se líbilo, kdyby se v 30 Rock dali dohromady Liz Lemonová a Jack Donaghy a taky je tu Olivia Bensonová a Elliott Stabler z seriálu Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti. Ale i kdyby nebyli spolu, tak se na ně budu dívat dál.

Sledovanost Bones se zvyšuje. Neobáváte se, že sblížení Bootha a Brennanové přijde příliš brzy?
Emily: Když se dvě postavy sblíží, je to vždy nebezpečné - spousta seriálů ztratí své kouzlo, když k tomu dojde - ale přitom to diváci chtějí. Takže musíte být kreativní. Už jsme se políbili, i když k tomu Brennanovou dohnalo vydírání a užili jsme si to o něco více, než jsme ochotni si přiznat. Až se dají dohromady, bude jejich vztah ještě silnější.
David: Občas se dostáváme do situací, kdy musíme bydlet spolu a předstírat, že spolu spíme, ale seriál se soustředí na to, jak moc nám na sobě záleží tím něžným a milujícím způsobem. Spolu s Emily nacvičujeme naše role každý víkend s naší koučkou Ivanou Chubbuck, abychom zůstali kreativní. Každý je pryč z otázky "Vyspí se spolu nebo ne?" a odpověď je ano, ale musí se to provést tak, aby byli diváci spokojeni a zároveň to musí být překvapivé a chytré.

Jak byste si představovali, aby k tomu došlo?
Emily: Na tropickém ostrově.
David: (směje se) Obklopeni tropickým ovocem. Tam, kde se oceán dotýká písku, přechází přes nás vlny a my si to užíváme jak jen to jde.
Emily: Jako ve filmu 'Odtud až na věčnost'. To by bylo sexy.

Brennanová v minulosti randila s dvěma muži zároveň - s jedním kvůli sexu, s druhým kvůli konverzaci. Nebude to Boothovi vadit?
David: Štve mě, že si lidi myslí, že je Booth prudérní. Vždyť má vodní postel! (směje se) Nikdy jsme opravdu neprozkoumali jeho sexuální život. Ale Brennanová jde na první rande a hned se líbá a dělá spoustu dalších věcí.
Emily: Ona jen neví, jak si vybrat správného muže. Jeden se ji pokoušel zabít a další zabil vlastního bratra.
David: A pak jí do oka padl Boothův bratr - a políbila ho.

Vy dva jste jako starý manželský pár. A protože obě postavy jsou dominantní, jak budou fungovat pohromadě?
Emily: Podle hesla 'Dávej a ber'. Dokud se budou vzájemně respektovat.
David: (culí se) Oba se dočkají svého šťastného konce.
Emily: A pravděpodobně to bude mít i svůj komický element.

Jako třeba? Porucha erekce?
David: Nebo předčasné vyvrcholení? (výsměšně) Jsem přece Ital - no tak!
Emily: Takhle odpovídá na všechno! 'Jsem Ital.'

Víte jak moc svlečení budete?
Emily: Dneska už v televizi nic neukážou. Ne tak jako v Policii - New York nebo na kabelovce.
David: A to kvůli Janet Jackson a jejím faux pas na Super Bowlu. Nesnáším, když na to dva lidi skočí a najednou jsou přikrytí pod dekou. Já jsem všemi deset pro. A nevezmu si ani roušku.
Emily: Cože?! O tom slyším poprvé!

Půjdete do naha?
David: (směje se) Jasně, že ne. Budu mít spodní prádlo a polštář mezi nohama. Budu taktní. Jsem naprostý gentleman. Je to jako s květinou. Nemůžeš jí utrhat okvětní lístky.
Emily: Hej, nechceš náhodou dostat pěstí?
David: To je dobrý. Pamatuješ, jak jsem zakamufloval vlastní smrt a ty ses na mě opravdu dost naštvala? Víš, rád bych u toho měl trochu agrese a pak si můžeme vzájemně strhat šaty.
Emily: Ano, ale nic násilného.
David: Mohli bychom do toho zapojit koláčovou bitvu. Nebo si oba můžeme vzít do pusy konce téže špagety a setkat se uprostřed. Jo, tak takhle se to stane: jako v 'Lady a Trampovi'.
Emily: Můžeme začít v jídelně a skončit v ložnici.

Když jsme u té ložnice - vybrali jste si už svojí půlku postele?
Emily: Vždy spím na pravé straně postele, ať už doma nebo kdekoliv jinde.
David: A já spím nalevo.
Emily: No páni, dokonale se k sobě hodíme!

Takže Brennanová Bootha požádá, aby byl otcem jejího dítěte, protože se jí sex s ním bude tolik líbit?
David: Ví, že to bude skvělé.
Emily: Postel je jedna věc, ale myslím, že dítě pro ni bude čistě vědeckou záležitostí. Booth je tím, kdo vyvažuje mé vlastnosti. Jsem génius, uvažující logicky a racionálně a on je člověk z ulice, který jedná na základě instinktů a s lidmi vychází dobře. I když Brennanová by asi chtěla test jeho DNA...
David: Myslíš, že do sebe nechám píchat? Na to zapomeň. Vynech mě z toho!
Emily: Nikdo tě nebude píchat, jen ti udělám výtěr, abych získala DNA.
David: Nikdo nic nebude vytírat. Můžeme udělat epizodu, která se celá bude točit kolem toho, proč nemůže dostat mou DNA. S tímhle seriálem se toho dá dělat tolik, ale důležité je, že obě postavy fungují vedle sebe a je to celé uvěřitelné.

Brennanová je sociálně neohrabaná ve styku s dospělými lidmi. Dokázala by se sblížit s dítětem?
Emily: V minulé sérii jsme měli jednu epizodu - "Baby in the Bough", kde jsme se museli postarat o dítě a já nevěděla, jak na to. Prostě jsem to dítě držela od těla na délku paží. Ale pak jste viděli, jak mateřské instinkty Brennanové vyplavou alespoň trochu na povrch.
David: A FBI má skvělé školky.

Kdo s dítětem zůstane doma na rodičovské dovolené?
Emily: Podle Brennanové se rodiče od určitého bodu vývoje dítěte stávají nedůležitými. Takže myslím, že to bude půl napůl.
David: Ne, myslím, že o děti se má starat žena. Prvních šest měsíců můžu dávat lásku a podporu, ale nemůžu dítě krmit. No tak, přece mi z prsou nepoteče mléko:-).

A na závěr video :-))


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama