Červenec 2009

Informace o Bones z Comic Conu

29. července 2009 v 22:14 | Denča |  Sběratelé kostí NEWS

Informace o Bones z Comic Conu


Původně jsem tohle připojila k fotkám u Ausiella, ale řekla jsem si, že bude lepší zařadit to mezi články. Je to ve zkratce to nejdůležitější z Comic Conu. Tam jsem taky psala, že David se nakonec nemohl dostavit kvůli porodním bolestem Jamie, ale před úplným začátkem se spojil přes video, kde vysvětloval, proč tam není a také si dělal srandu s Harta Hansona, když se snažil mluvit jako on a popisoval, co by se asi dělo, kdyby tam byl s nimi. Video si pusťte zde. Je to David, což jasně napovídá o zábavném videu, navíc ani tentokrát si neodpustil své ponožky :)

Nejdůležitejší body: První díl navazuje šest týdnů na závěr čtvrté řady, aby Booth mohl pracovat. Brennanová se vrací z Guatemaly a Booth řeší, se kterou Brennanovou ve skutečnosti pracuje. Slovy Harta: 'Je zmatený nebo mu srdce říká, co opravdu cítí?' Ve finále mělo všechno své důvody, ty se prý dozvíme hned v prvním díle. Hart si mysllí, že až diváci uvidí začátek páté série, finále budou mít radši. Taky tvrdil, že na DVD bude možná extra verze postelové scény. V průběhu série se tým podívá na drůběží farmu, jak asi bude Davidovi, vzhledem k tomu, že má fóbii z kuřat? 'Hrobník se vrátí už v páté nebo šesté epizodě, a hlavním důkazem, vzhledem k tomu, že jich po 'Hero in the hold' moc nezůstalo, bude dopis 'na rozloučenou', který Brennnanovu donutil napsat Hodgins v díle 'Aliens in a spaceship'. David si zopakuje režírování při výroční sté epizodě, která vychází zatím na březen 2010. Obecenstvo se jí ptalo, zda i ona bude někdy režírovat, odpověděla, že by si to ráda zkusila, ale Hart tvrdí, že prý pracuje více hodin a bylo by těžké to skloubit, uvidíme. A ještě jedna informace, ne z CC, ale z Twitteru Stephana Nathana - na třetí epizodu si prý máme připravit kapesníčky. Pokud to bylo myšleno takhle, taky mě napadlo, že oni v seriálu(z věty Get out the handkerchiefs se toho moc vyzvědět nedá), počkáme si. To je snad vše důležité.

Emily Deschanel - Comic-Con 2009

29. července 2009 v 13:41 | Denča |  Emily Deschanel NEWS

Emily Deschanel - Comic-Con 2009

pixelKrásné fotky ještě krásnější Emily...mooc pěkně se tady směje mimochodem foceno 24. července 2009 na festivalu Comic-Con

Brennanová a dítě? =)

27. července 2009 v 18:08 | Denča |  Sběratelé kostí NEWSKristin z E-Online přináší pár novinek od Emily Deschanel o tom, jak to bude či nebude s touhou Brennanové po dítěti, kterou projevila na konci 4.série.

Podle Kristin to nevypadá, že bychom se v nejbližší době měli nějakého dítěte dočkat. Potvrdila to Emily Deschanel během propagace Bones na televizním festivalu v Monte Carlu. Emily k tomu dodává: "Myslím si, že je dost dobře možné, že Temperance otěhotní někdy v budoucnu, ale nemyslím si, že by se to mělo stát brzy. Potřebuje ještě trochu zmoudřet." A pokračuje: "Každý si je vědom toho, že jakmile se dají dvě postavy dohromady, ztratíte pojítko, co drží seriál pohromadě - a to je sexuální napětí. A myslím, že tvůrci jsou dostatečně opatrní, aby udržovali vývoj, aniž by to naětí narušili."

Kromě těhotenství Emily potvrdila již známe informace: V Bones se objeví Cyndi Lauper, Stephen Fry jako Gordon Wyatt a když to vyjde, tak i její sestra Zooey. Ta má o účast v Bones zájem, ale jde hlavně o to najít volné místo v jejím kalendáři. Nevěnuje se totiž jen herectví, ale i zpěvu.

Davidovy oblíbené tepláky

27. července 2009 v 18:06 | Denča |  Sběratelé kostí NEWS
Ta 2 fotka je stejně nejlepčíí1252nemyslíte?? =D

Fotečky z nějaké akce =)

12. července 2009 v 12:21 | Denča |  Emily Deschanel NEWS
NA nějakém webu jsem našla tyto dvě fotečky vůbec nevím z jaké jsou akce ale stejně je sem dám protože se mi líbí a Emily to tam mooc slušíí =)