Srpen 2009

2 další proma k dílu 5x1 Harbingers In The Fountain

25. srpna 2009 v 10:47 | Denča
krásné scény a nové záběry=)..vážně se těšiim čím dál vícthinkheart.gif image by Salisko


Promo k dílu 5x01 Harbingers in the Fountain

16. srpna 2009 v 19:47 | Denča |  Sběratelé kostí NEWS
Uáá to vypadá dobře se nák rozjely =D


Promo fotky k 5.sérii =*

14. srpna 2009 v 12:42 | Denča |  Sběratelé kostí NEWS
thinkheart.gif image by SaliskoNA webu jsem našla dnes našla promo fotky k 5.sérii a musím říct že jsou mooc povedená =)


Druhé promo k 5.sérii

14. srpna 2009 v 12:28 | Denča |  Sběratelé kostí NEWS
Po prvním promu k 5.řadě Bones tu máme další=* Tentokrát je kratší, ale zato obsahuje nové záběry a scénythinkheart.gif image by Salisko A nutno říct, že je místy pořádně roztomilé Už se nemůžu dočkatZdroj: Youtube

FOX TCA Tour 2009-Novinky,fotečky,videa

11. srpna 2009 v 18:35 | Denča |  Sběratelé kostí NEWS
6.srpna 2009 se konalo další z pravidelných setkání představitelů a tvůrců Foxovských seriálů - Fox TCA Party. Na letošní akci nechyběl ani tvůrce seriálu Bones Hart Hanson a scénárista Stephen Nathan, dále David Boreanaz, Emily Deschanel, Michaela Conlin, TJ Thyne a John Francis Daley.

Fotografie z akce najdete ve
Fotogalerii. Další fotky najdete na Bones - Daily.

Na webu
EW.com si zase můžete prohlédnout videorozhovory s Emily, Davidem a Michaelou. David vypráví o natáčení scény s Emily, kdy byli společně pod dřezem a stříkala na ně voda, takže byli celí mokří. Prý to bylo pěkně sexy=). Jinak nic nového. Emily se Michael Ausiello ptal na nějakou vtipnou scénku a ona si bohužel nemohla na žádnou pořádnou vzpomenout. A když si vzpomněla, tak nezněla vtipně, jak Emily předem avizovala. No a Michaela dopadla nejhůře. Na dotaz, co nového čeká Angelu a Hodginse, odpověděla, že neví. Vypadá to, že buď nemá od Harta Hansona žádné informace a nebo - pravděpodobněji - k žádému zajímavému vývoji její postavy v blízké době nedojde.

Korbi z webu
Zap2it mluvila na párty s Hartem Hansonem a získala o dost zajímavější informaci. Hart jí potvrdil, že se na 100% vrátí Stephen Fry jako Dr. Gordon Gordon Wyatt! Původní plán byl, že si zahraje v desáté - tedy vánoční epizodě, ale před pár dny Hart uvedl na svém Twitteru, že to s tou vánoční epizodou pravděpodobně nevyjde. Nicméně si Stephen zahraje hned v následujícím dílu.

Promo k 5.sérii =)

10. srpna 2009 v 12:12 | Denča |  Sběratelé kostí NEWS
Stručné shrnutí: Booth je zpět a hned Brennanové říká, že je na 110% fit. Na to mu Brennnaová se svojí obvyklou racionalitou říká, že na víc než 100% to nejde. Pak B&B stojí nad mrtvolou schovanou v kufru auta. A teď přichází jistijistě nejzajímavější scéna proma - Booth sedí naproti Cam a ta říká: "Jsi zamilovaný do doktorky Brennanové." Následuje sestřih Brennenové, která se otáčí k Boothovi a ten se na ni upřeně dívá =)

že - co ? Caminu větu lze interpretovat různě. Buď jako výsledek pozorování Boothova vztahu k Brennanové a nebo jednoduše - a k tomu se přikláním - jí Booth vyprávěl o svém snu, ve kterém byli s Brennanovou manželé a Cam prostě jen opakuje, co jí řekl o tom snu - tedy, že do sebe byli zamilovaní. A nebo to může být ještě úplně jinak, ale nechme spekulace spekulacemi.Promo mě zatím naladilo na dobrou notu. Vypadá to, že se 5.série ponese v podobně komediálním tónu jako série 3. a 4. Z toho nejsem nijak nadšená, ale dokud se jim bude dařit udržet napětí mezi B&B, tak mě to pořád ještě bude zajímat:). A tady už je promo video:FOX Summer TCA

8. srpna 2009 v 23:18 | Denča |  Sběratelé kostí NEWS

FOX Summer TCA